صادرات و واردات مواد شیمیایی - سلف شیمی

صادرات و واردات مواد شیمیایی :

انجام صادرات و واردات و فروش کالا در بازار های خارجی از ظرائف و حساسیت های خاصی برخوردار است که عدم توجه به آنها ممکن است سرمایه گذاری های انسانی و مالی را در این خصوص به هدر دهد. صادرات مانند هر کار تجاری دیگر نیازمند آینده نگری، برنامه ریزی،آشنایی با روش علمی، تحرک لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی است.

 

صادرات و واردات مواد شیمیایی :

مجموعه ما با تکیه بر لطف الهی و همکاران دانش بنیان خود، با رایزنی بازرگانی در خارج از کشور، این افتخار را دارد تا با دیگر فعالان کشور که در زمینه مواد شیمیایی قصد صادرات و انتقال کالا و محصولاتشان به خارج از کشور را دارند، همکاری نماید.

آشنایی با مقررات :

شرکت سلف شیمی ، قوانین مرتبط با بازاریابی، امور گمرکی و ترخیص کالا، قوانین و مقررات صادرات و واردات کالا و اصول و چارچوب حقوقی قراردادهای بین المللی بازرگانی که از سوی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران وضع گردیده و یا از طریق دیگر نهادهای وابسته به وزارت بازرگانی توصیه شده است را سرلوحه کار خود قرار داده و در خدمت صادرکنندگان محترم می باشد.

توان اجرایی شرکت سلف شیمی :

شرکت ما، با شناخت بازارهای خارجی و راه های نفوذ به آن، که دستیابی به این شناخت از طریق مذاکره با خریداران، استفاده از اطلاعات و آمار های رسمی، شرکت در نمایشگاه های بین المللی، ارتباط با رایزنان بازرگانی در سفارتخانه ها و اتاق های بازرگانی می باشد، قادر به شناسایی شهر ها و کشور هایی است که کالای مورد نظر صادر کنندگان عزیز می تواند به فروش برسد. به خصوص در زمینه صادرات مواد شیمیایی

 

صادرات و واردات مواد شیمیایی :

این مجموعه کلیه مراحل امور صادراتی مانند: صدور پروفرما، تهیه و تدارک و بسته بندی ، تعیین ارزش گمرکی، کسب مجوز صدور از ارگان ها و سازمان های ذیربط، اظهار کالا به گمرک، عقد قرارداد حمل و بیمه، دریافت گواهی بازرسی کالا، صدور فاکتور و اخذ گواهی مبدأ و در نهایت ارسال کالا را در حد اقل زمان ممکن انجام می دهد.